+48.791653570

2022-07-20

Zabiegi likwidujące zmarszczki


Zabiegi likwidujące zmarszczki

Skóra zaczyna się starzeć biologicznie już od około 25. roku życia i wtedy też zaczyna w niej ubywać kolagenu, który decyduje o jej jędrności i gęstości. Wtedy też następuje moment pojawienia się pierwszych zmarszczek m.in. na naszej twarzy. Nie da się uniknąć zmarszczek, bowiem ich pojawienie się jest naturalnym procesem związanym ze zmianą fizjologii i struktury skóry wraz z upływem czasu. Ale nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć profilaktykę przeciwstarzeniową.

W naszych gabinetach Parkowa potrafimy pomóc Państwu w likwidacji procesów starzenia się skóry. Zabiegi medycyny estetycznej doskonale radzą sobie ze zmarszczkami, przebarwieniami, brakiem jędrności i blasku skóry itp. W zależności od wieku i zaawansownyach procesów starzenia skóry polecamy następujące zabiegi:

Zachęcamy Państwa do korzystania z bezpiecznych metod likwidacji naturalnych procesów starzenia się skóry jakim są zabiegi medycyny estetycznej. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzine medycyny stawia nasze zabiegi na wysokim poziomie, a stosowanie nowoczesnych preparatów jeszcze bardziej podkreśla naszą kompetencje zawodową.

Dodatkowych informacji o likwidacji zmarszczek uzyskają Państwo na wizycie konsultacyjnej, a rejestracja działa pod numerem telefonu kom. +48 791 653 570. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 19:00.

Zapomnijmy o zmarszczkach dzięki zabiegom medycyny estetycznej.

«powrót