+48 791 653 570

Definicja piękna nie jest prosta

Harmonijny i przyjemny dla oka uśmiech to połączenie estetyki i funkcjonalności, a jego wykreowanie wymaga od lekarza dentysty kompleksowego spojrzenia na pacjenta.

Solidna wiedza stomatologiczna w połączeniu z pasją do zawodu lekarza daje nam możliwość tworzenia uśmiechu nie tylko pięknego ale również funkcjonalnego i trwałego.


  Stomatologia i medycyna estetyczna

Serdecznie witamy naszych stałych jak i nowych Pacjentów na stronach Parkowej - nowoczesnego zespołu gabinetów stomatologicznych na terenie Stargardu.

Naszą ambicją jest zapewnienie Państwu jak najlepszej opieki stomatologicznej z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy współczesnej nauki. Pragniemy, aby nasz gabinet kojarzył się zawsze z miłą atmosferą, profesjonalizmem w działaniu, troską o każdego Pacjenta, a przede wszystkim o zdrowie CAŁEJ jamy ustnej.

W nowożytnych językach europejskich "estetyka" znaczy tyle, co postrzeganie piękna. Stomatologia estetyczna zajmuje się przywracaniem naturalnego piękna jamy ustnej i twarzy, a naturalne piękno to zdrowie, harmonia proporcji i kształtu, funkcjonalność i w końcu biel i blask.

Nasza klinika oferuje Państwu szeroką gamę usług stomatologicznych i kosmetycznych. Wśród zabiegów stomatologicznych, które wykonujemy wymienić można takie jak:

Specjalizujemy się również w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej z użyciem botoksu, kwasu hialuronowego, mezoterapię oraz zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.


więcej...
Botoks - to warto jeszcze wiedzieć Botoks - to warto jeszcze wiedzieć Botoks - to warto jeszcze wiedzieć

Botoks - to warto jeszcze wiedzieć


Zabiegi toksyną botulinową są obecnie tak popularne na całym świecie, że trudno nie wspomnieć o nich także na naszej stronie. W naszej ofercie medycyny estetycznej znajdą Państwo również za zabiegi w tym...
Słońce a zabiegi medycyny estetycznejSłońce a zabiegi medycyny estetycznejSłońce a zabiegi medycyny estetycznej

Słońce a zabiegi medycyny estetycznej


Wakacje to najlepszy czas na odpoczynek, także dla naszej skóry. Zabiegi medycyny estetycznej w okresie letnim należy traktować jako element pielęgnacji i profilaktyki o naszą skórę. Są zabiegi, które...
Opis działania i przydatności do zabiegów implantacji oraz innych  wskazań do stosowania materiału BioOssOpis działania i przydatności do zabiegów implantacji oraz innych  wskazań do stosowania materiału BioOssOpis działania i przydatności do zabiegów implantacji oraz innych  wskazań do stosowania materiału BioOss

Opis działania i przydatności do zabiegów implantacji oraz innych wskazań do stosowania materiału BioOss


Biomateriały coraz śmielej wkraczają do świata medycyny. Największą ich zaletą jest biozgodność, czyli implantowane do ciała ludzkiego substancje nie działają toksycznie i nie wywołują reakcji ze strony...